Ułatwienia dostępu

Niech żyje bal!

W imieniu naszej fundacyjnej Zachodniopomorskiej Grupy Wsparcia oraz Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zapraszamy do wspólnej zabawy!

Kiedy: 22.02.2025r. godz. 15.30 – 20.30

Gdzie: Dom Kultury „Wspólny Dom” ul. Świętego Marcina 2, Szczecin

Dla kogo: dla dzieci z cukrzycą i/lub celiakią wraz z rodzicami

Cena: bezpłatnie

Zapisy pod linkiem: https://foundationforchildrenwithdiabetes.my.site.com/s/?tabset-74f0e=1 do 14.02.2025r.

Przebierają się dorośli i dzieci.

Będą tańce, hulańce, zabawy z animatorem, konkursy.

Dlatego gotujemy i pieczemy – i stajemy w szranki do konkursu kulinarnego w dwóch kategoriach : najlepsze słodkie i najlepsze słone.

Wśród dzieci zerkamy na paniczów i damy kto się najlepiej bawi i i najzacniej przebrany – wybierzemy Króla i Królową balu.

Do konkursu na najlepsze przebranie para dorosłych też stanie.

Serdecznie zapraszamy! Liczba miejsc nie jest nieograniczona – więc nie zwlekajcie, przybywajcie!

Razem możemy więcej!!

A może zerkniesz na inne artykuły?

Artykuły pokrewne tematycznie

Drawn heart on a stone

KONKURS PLASTYCZNY DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie w ramach naszej fundacji zawiązała się i już aktywnie działa podlaska grupa wsparcia. Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy zorganizowała ona dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z województwa podlaskiego wyjątkowy konkurs plastyczny! Temat konkursu to „Cukrzyca

30-lecie Fundacji Dla Dzieci z Cukrzycą

Świętujemy 30 lat Fundacji dla Dzieci i Dorosłych z Cukrzycą. Dziękujemy za trzy dekady wsparcia i wspólnego budowania wyjątkowej społeczności. Dziękujemy Wam Wszystkim! Bez Was nie moglibyśmy osiągnąć tego, co udało nam się zrealizować przez te lata.  Zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY FUNDACJI z inspirującymi wykładami i

Fundacyjny Bal Charytatywny 2026

Zapraszamy do zapisów na Fundacyjny Bal Charytatywny 2026
25 kwietnia (sobota) w godz. 20.00 – 2.00, termin balu został przełożony z 07 lutego 2026

Koniec listy