Drużyna piłkarska Waleczni Warszawa wznawia nabór młodych piłkarzy!

Drużyna piłkarska Waleczni Warszawa wznawia nabór młodych piłkarzy !!!

Do fundacyjnej kadry zapraszamy dziewczęta i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych:

1. rocznik 2008 i młodsi
  2. roczniki 2004-2007

Zgłoszenia do kadry przyjmujemy do dnia 19 września 2018.

W zgłoszeniu prosimy podać:

Imię i Nazwisko, nr PESEL, imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail

Najbliższe wydarzenia sportowe:

Wrzesień 2018’ – Turniej Towarzyski na hali w Suchym Lesie

Październik 2018’ – Turniej Towarzyski na otwartych boiskach w Warszawie

Marzec 2019’ – I Halowe Mistrzostwa Polski Dzieci z Cukrzycą w Suchym Lesie

Czerwiec 2019’Mistrzostwa Polski na otwartych boiskach w Warszawie, których jesteśmy organizatorem J

OBECNIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W WYDARZENIACH:

30 WRZEŚNIA 2018’

Zostaliśmy zaproszeni przez naszych przyjaciół z Poznania (CukierAsy) na mecz w hali w Suchym Lesie, gdzie w marcu 2018’ braliśmy udział w turnieju halowym.

Wyjazd jest jednodniowy odbędzie się 30 września (niedziela). Oprócz piłkarskich emocji, czeka nas również zwiedzanie Poznania, a dla chętnych wejście na mecz Ekstraklasy (Lech Poznań – Miedź Legnica).

W turnieju wezmą udział drużyny w dwóch kategoriach wiekowych: 2008 i młodsi oraz 2004-2007. W zawodach mogą występować drużyny składające się zarówno z dziewcząt jak i z chłopców (zespoły mieszane).

Fundacja pokrywa koszty obiadu i wejścia na mecz Lecha Poznań. Po Państwa stronie leży kwestia dojazdu do Suchego Lasu (Poznania) – oczywiście będziemy się organizować „transportowo” wzorem poprzedniego wyjazdu.

Do dnia 19.09.2018. przyjmujemy zgłoszenia zawodników na wyjazd.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

- Imię i Nazwisko, nr PESEL zawodnika, ewentualna DIETA

- imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail

- deklarację pójścia na mecz Ekstraklasy z podaniem imienia, nazwiska i PESEL-u uczestnika (dziecko i opiekun)

- informację, czy dziecko jedzie z opiekunem, czy samodzielnie

- informację o sposobie dojazdu, tj. czy opiekun jedzie własnym samochodem i czy ma możliwość zabrania dodatkowych pasażerów (ilu?) i skąd będzie wyjeżdżał

Ilość miejsc na wyjazd jest ograniczona, w związku z tym zapisy trwają do najbliższej środy (19.09.2018.). Informację z potwierdzeniem udziału wyjeździe przekażemy mailowo, do końca tygodnia tj. do dnia 21.09.2018.

Plan wyjazdu 30 września 2018:

1. 6:30–7:00 – wyjazd z Warszawy

10:00-10:30 – spotykamy się w hali w Suchym Lesie, gdzie gramy mecze

13:00 – obiad

14:00-17:00 - zwiedzanie poznańskiej starówki  i przejazd na stadion Lecha Poznań.

18:00-20:00 - mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Miedzią Legnica.

1. 20:00 - wyjazd do Warszawy

6 PAŹDZIERNIK 2018’

Niecały tydzień później (6 października 2018) jesteśmy zaproszeni na turniej piłkarski w Warszawie. Tutaj ilość uczestników jest już nieograniczona i każdy chętny będzie miał szansę wystąpić. Turniej odbędzie się na boisku UKS Varsovii Warszawa (ul. Międzyparkowa 4).

Prosimy o zgłoszenia również do dnia 19.09.2018’

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

- Imię i Nazwisko, nr PESEL zawodnika, ewentualna DIETA

- imię i nazwisko opiekuna, tel. kontaktowy, e-mail

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji.