Reprezentacja ma już stroje!

Bardzo miło nam poinformować, że nasza piłkarska reprezentacja Polski Dzieci z Cukrzyca, może się już pochwalić swoimi strojami, w których niedługo będzie reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Dziękujemy firmom Hochland Polska sp. z o.o. oraz Onix sp. z o.o. za ufundowanie strojów dla zawodników, a także  Nestlé Polska S.A., Oddział Nestle Waters za ufundowaniu bluz dla trenerów.

Za pozyskanie sponsorów i wielki wkład w tworzenie naszej drużyny, serdeczne podziękowania również dla trenera młodszego rocznika reprezentacji, Mikołaja Illukowicza, prezentującego stroje wraz z podopiecznym ; )

Pierwsze zgrupowania reprezentacji już w najbliższy weekend:  24 listopada na boisku, przy ul. Księcia Bolesława 1/3 w Warszawie, dla roczników 2004-2007 kierowana przez trenerów Michała Urbańskiego i Pawła Staniszewskiego, gdzie rozegramy dwa mecze sparingowe, a druga dzień później w Poznaniu o godzinie 13 na w Hali Sportowej OSIR w Tarnowie Podgórnym, gdzie również zgramy mecze sparingowe. Zapraszamy do kibicowania!