SPOTKANIA PSYCHOLOGICZNE DLA MŁODZIEŻY

I SPOTKANIE dla MŁODZIEŻY

16 LUTEGO 2019r. (sobota) godz. 10.00-12.00 WARSZTATY

Zapraszamy na nową serię spotkań psychologicznych dla młodzieży.

Będziemy rozmawiać na różne tematy: o depresji, o lęku, o miłości i o zakochaniu, czasem o cukrzycy.

Podczas sobotnich spotkań nie będzie wśród nas innych dorosłych oprócz prowadzącego psychologa.

Spotkania będą zawierały elementy TUS (Treningu Umiejętności Społecznych) więc nie zabraknie gier i zabaw dostosowanych do wieku uczestników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Prosimy o ZGŁOSZENIE SWOJEGO UDZIAŁU, ilość miejsc ograniczona. Tradycyjnie pierwszeństwo udziału zagwarantowane SUBKONTOWICZOM.

Przed i po spotkaniach zapraszamy na

IDYWIDUALNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE:

- problemy w relacjach osobistych i zawodowych,

- wypalenie terapeutyczne w chorobie (zarówno u diabetyka, jak i jego opiekuna),

- poczucie winy, obniżony nastrój, trudności z zaakceptowaniem życia po diagnozie

- problemy w relacjach z bliskimi,

- kłopoty w związku, takie jak np. zdrada, rozwód,

- brak wiary w siebie i niskie poczucie własnej wartości.

Zapisy SMS, tel. 535 698 135 lub mailem: akademia@fundacja-cukrzyca.pl

UWAGA: do udziału osób niepełnoletnich we wsparciu psychologicznym niezbędne jest podpisana przez opiekuna prawnego "Zgoda na uczestnicwto we wsparciu" (pobierz formularz) dostarczona do Fundacji najpóźniej w dniu udzielenia pierwszego wsparcia.