Warsztaty edukacyjne "Słodka Szkoła" w Kielcach i Radomiu

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu warsztatów edukacyjnych Słodka Szkoła, organizowane przez firmę Ascenscia Diabetes Care, producenta glukometrów ContourSpotkania kierowane są do dzieci, młodzieży oraz ich rodziców, ale także do osób dorosłych chorych na cukrzycę typu 1:

1. 30.03.2019 r w restauracji Kraft Bistro, ul. Marii Curie Skłodowskiej 4 w Radomiu o godzina 11:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci, młodzieży i ich  rodziców oraz osób dorosłych chorych na cukrzycę typu 1.

Temat spotkania: „TRUDNE EMOCJE W CHOROBIE PRZEWLEKŁEJ”. Warsztaty poprowadzi dr Beata Pachońska, psycholog.

1. 04.04.2019 r w BEST WESTERN Grand Hotel ul Sienkiewicza 78, Kielce o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży i ich rodziców, ale także osób dorosłych chorych na cukrzycę typu 1.

Temat spotkania: Kolory osobowości czyli jak się dogadywać w trudnych sytuacjach ? Prowadzący: psycholog Beata Pachońska i Teresa Benbenek-Klupa, edukator ds. cukrzycy, diabetyk.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.