WARSZTATY Z NOWYCH TECHNOLOGII w Bydgoszczy

AKADEMIA DIABETYKA PONOWNIE RUSZA W POLSKĘ !!!

Dzięki wsparciu BYDGOSKIEGO KLUBU ROTARY wznawiamy bezpłatne warsztaty z NOWYCH TECHNOLOGII, poświęcone możliwościom wykorzystania nowych technologii w monitorowaniu glikemii.

BYDGOSZCZ – 23 czerwca 2019r. (niedziela)

Grupa Androidowa -  godz. 10:00 – 13:00

Grupa IOS-owa - godz. 14:00 – 17:00

CITY HOTEL, przy ul. 3 MAJA 6 w Bydgoszczy

UWAGA!!!   Warsztaty będą miały charakter zajęć praktycznych !!!

Fundacyjni SPECE do nowinek technologicznych pomogą ZAINSTALOWAC SYSTEMY i APLIKACJE na sprzęcie, z którego korzystają dzieci i rodzice.

Na najbliższe spotkanie zapraszamy użytkowników systemów FreeStyle Libre i Guardian Connect.

Na zajęciach:

- przekształcimy system monitorowania glikemii FLASH FreeStyle Libre w ciągły monitoring glikemii CGM

- ulepszymy system Guardian Connect

- umożliwimy podgląd w czasie rzeczywistym odczytów z monitoringu rodzicom dzieci używających w/w systemów na komputerze i telefonie, ustawimy alarmy i powiadomienia, nauczymy się obsługi systemu.

Każdy uczestnik warsztatów powinien się odpowiednio przygotować:

1. Na warsztat przychodzi rodzic/ opiekun RAZEM Z DZIECKIEM używającym monitoringu ub osoba dorosła używająca monitoringu

UWAGA: MONITORING musi być AKTYWNY (działający) w czasie warsztatów !!!

2. Osoba używająca monitoringu i rodzic (obydwoje) muszą POSIADAĆ i MIEĆ ZE SOBĄ:

telefony: system Android min. 5, IOS – iPhone min. 5S/ SE

- aktywny internet w telefonach

3. Użytkownicy FreeStyle Libre PRZYNOSZĄ ZE SOBĄ nakładki BluCon lub MiaoMiao

4. Baterię CR2032

5. Coś do zamocowania nakładek na Libre: tape, bandaż adhezyjny, etc.

ILOŚĆ MIEJSC NA WARSZTATACH JEST OGRANICZONA do 10 osób podłączanych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, tradycyjnie pierwszeństwo mają Fundacyjni SUBKONTOWICZE.

Zgłoszenia wysyłamy za pomocą FORMULARZA do dnia 18.06.2019.

Formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem:  http://bit.ly/FundacjaZapisyBydgoszcz

UWAGA!!!

Dzięki wsparciu finansowemu BYDGOSKIEGO KLUBU ROTARY możemy dofinansować UCZESTNIKOM WARSZTATÓW (warunkiem jest uczestnictwo w warsztatach !!!) zakup  transmiterów niezbędnych do funkcjonowania systemu monitoringu instalowanego podczas warsztatów, czyli: MiaoMiao, BluCon, transmiter do systemu Guardian Connect. Maksymalne dofinansowanie do zakupu transmitera wynosi 250,00 PLN brutto/ osoba podłączana do systemu (jednocześnie zapraszamy do zakupów w sklepie Diabetyk 24, gdzie można wykorzystać zniżkę dla Podopiecznych Fundacji na zakup BluCona, informacje jak dokonać zakupu znajdą Państwo na naszej stronie www: https://www.fundacja-cukrzyca.pl/kupuj-taniej

Osoby zainteresowane zakupem powinny:

• zapisać się na warsztaty za pomocą elektronicznego formularza i oczywiście w nich uczestniczyć,
  • zgłosić chęć skorzystania z dofinansowania zakupu transmitera pod adres mail: tech@fundacja-cukrzyca.pl, podając informacje:
  1. imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy i mail osoby podłączanej do systemu
  2. rodzaj kupowanego transmitera
  3. przesłać w mailu skan prośby do Zarządu Fundacji o dofinansowanie zakupu transmitera – wzór prośby, oświadczenia – druki DO POBRANIA oraz osoby niebędące Subkontowiczami Fundacji proszeni są o załączenie skanu dokumentu potwierdzającego fakt choroby (zaświadczenie od lekarza lub orzeczenie o niepełnosprawności).
  • podpisać niezbędne dokumenty związane z dofinansowaniem zakupu sprzętu oraz oświadczenia dotyczące korzystania z systemu podczas warsztatu,
  • przy zakupie transmitera należy wziąć fakturę na dane osoby (dziecka) podłączanego do systemu (do rozliczenia będzie potrzebna kopia faktury).

Celem uzyskania dofinansowania na warsztaty proszę przynieść:

1. podpisany oryginał prośby o dofinasowanie i oświadczenia
  2. kopię faktury wystawionej na osobę chorą
  3. kopię dokumentu potwierdzającego fakt choroby

Zwrot środków nastąpi do 7 dni po terminie warsztatu na wskazane w prośbie konto bankowe.