ZIMOWISKO 2020

Wyjazd rekreacyjno-narciarski,  Ośrodek "Harnaś" Zakopane-Kościelisko

Termin: 07.02-13.02.2020

Zapraszamy MŁODZIEŻ i DZIECI (bez rodziców) na TURNUS ZIMOWY 2020'.

Będziemy uczyć się i doskonalić JAZDĘ NA NARTACH i SNOWBOARDZIE !!!

Zapraszamy również Waszych KOLEGÓW I KOLEŻANKI, RODZEŃSTWO bez cukrzycy !!!

Jaki termin? 07.02-13.02.2020

Gdzie w tym roku jedziemy? Zakopane-Kościelisko

Jaki koszt:              2000,00 – z wypożyczeniem sprzętu

1900,00 – dla posiadających własny sprzęt

Gdzie mieszkamy?  link do hotelu: http://www.zakopane-harnas.pl/

Ośrodek „Harnaś” w Kościelisku to doskonale zlokalizowany obiekt. Z okien i balkonów rozciąga się przepiękny widok na Giewont. Ośrodek zlokalizowany u stóp Butorowego Wierchu i Gubałówki, jest fantastyczną bazą wypadową do zwiedzania licznych atrakcji Tatr i Podhala. Klimat wystroju ośrodka inspirowany jest przepiękną architekturą góralską.

Obiekt oferuje 2-, 3- i 4-osobowe pokoje z łazienkami, RTV i bezprzewodowym internetem. Na terenie ośrodka znajduje się duża świetlica z oświetleniem dyskotekowym, telewizorem i kominkiem oraz gry: stół bilardowy, ping-pong i piłkarzyki. W nowej saunie i jacuzzi można doskonale zrelaksować się po całym dniu spędzonym na narciarskim stoku. Właściciele ośrodka dokładają wszelkich starań, aby pobyt był naprawdę niezapomniany. Na indywidualne życzenie klientów organizują wieczorki z muzyką góralską, dyskoteki, ogniska, kuligi, pieczenie prosiaka lub barana, grillowanie i imprezy okazjonalne.

Domowa, miła atmosfera, góralska gościnność i smaczne jedzonko oraz góralski wystrój sprawią, że każdy poczuje się tu swobodnie i zechce powrócić w ten piękny zakątek pod Giewontem.

Co zawiera cena:

• transport autokarem klasy LUX
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych (wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją satelitarną, bezpłatny Internet bezprzewodowy)
  • pełne wyżywienie – śniadanie i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane,
  • wypożyczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego na cały pobyt,
  • karnety narciarskie,
  • szkolenie narciarskie i snowboardowe w grupach o różnym poziomie zaawansowania,
  • codzienne transfery autokarem na stoki,
  • opieka kierownika obozu, wychowawców - instruktorów, opieka diabetologiczna,
  • ubezpieczenie NNW, taksę klimatyczną

PROGRAM:

• nauka jazdy na nartach oraz doskonalenie technik narciarskich: (jazda pługiem, jazda równoległa, skręt płużny, skręt równoległy NW, skręt równoległy długi, jazda carvingowa
  • na krawędziach, jazda w puchu, jazda terenowa, wideofilmowanie, ocena postępów),
    wycieczki piesze po okolicy (Gubałówka, Krupówki, Morskie Oko)
  • dyskoteki, karaoke, ognisko z pieczeniem kiełbasek,
  • wyjazd na kąpielisko termalne z gorącą źródlaną wodą do Białki Tatrzańskiej lub Chochołowa

Wiek uczestników jadących samodzielnie: od 10 do 17 roku życia.

Wyjazd: ZBIÓRKA o godz. 6:30, 07.02.2020. w Warszawie, Stadion Narodowy

Powrót: 13.02.2020. ok godz. 18:00, Warszawa, Stadion Narodowy

ZAPISY od 14.10.2019!

mail: fundacja@fundacja-cukrzyca.pl

lub tel.: 535-698-135, 22 827-99-92

godzinach dyżuru: poniedziałki i środy 12:00-18:00 oraz czwartki 10:00-14:00

Przy zapisie podajemy następujące dane: imię, nazwisko, rok urodzenia, nr PESEL, adres zamieszkania

Potwierdzeniem REZERWACJI jest WPŁATA ZALICZKI w wysokości: 1000,00 PLN do 15.11.2019.

Wpłaty na konto: Santander Bank Polska 75 1090 1043 0000 0000 0501 2655 lub w siedzibie Fundacji.

Pozostała kwota płatna do dnia 15.01.2020.

Zebranie rodziców i młodzieży w siedzibie Fundacji: 15.01.2020r. (środa) godz.17:00.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

UWAGA:

Za szkody wyrządzone przez dzieci na terenie Ośrodka finansowo odpowiadają rodzice.

W przypadku wcześniejszego wyjazdu uczestnika z turnusu nie będą zwracane pieniądze.

Prosimy o pobranie i dokładne wypełnienie KARTY KOLONIJNEJ POBIERZ KARTĘ.