Spotkania w ramach Słodkiej Szkoły Ascensia Diabetes Care

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu warsztatów edukacyjnych "Słodka Szkoła", organizowane przez firmę Ascenscia Diabetes Care:

1. Białystok

Dnia 7.11.2019 ( czwartek) o godz. 17.00 w Społecznej Szkole Podstawowej nr 4, ul. Dzielna 19 w Białymstoku, odbędzie się spotkanie z pacjentami w ramach projektu Słodka Szkoła.
Tematy spotkania: „ Kalkulator bolusa – ważny aspekt samokontroli cukrzycy” – dr n. med. Bożena Florys oraz „ Samokontrola glikemii – co warto wiedzieć” – mgr Ewa Targońska – Piekutowska.

Na spotkanie zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe chore na cukrzycę typu 1.

2. Lublin

Dnia 14.11.2019 ( czwartek) o godz. 17.30 w Grand Hotelu Lublinianka, Lublin ul. Krakowskie Przedmieście 56, odbędzie się spotkanie z pacjentami w ramach projektu Słodka Szkoła.

Tematem spotkania będzie „ Pokoleniowa wieża Babel. O tym jak budować porozumienie i współpracę” – mgr Beata Pachońska, psycholog.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny!