15 Bieg „Policz się z cukrzycą”

Już wkrótce 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co za tym idzie, także 15 Bieg „Policz się z cukrzycą”, który tym razem odbędzie się w formie wirtualnej.

Dystans o minimalnej długości 5 km trzeba będzie pokonać samodzielnie lub w gronie bliskich osób w dowolnej formie, oczywiście przy użyciu własnych mięśni https://www.wosp.org.pl/final/bieg

Biorąc udział w biegu wyrażamy swoją solidarność z diabetykami i wspieramy Orkiestrę, która zadatki zebrane podczas rejestracji zakupi pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.
Jak co roku mamy dla Was pakiety startowe (koszulka biegowa ,numer startowy oraz medal). Każdy z uczestników otrzyma także kod, który umożliwi połączenie się z platformą ALL YOU NEED IS RUNNING, gdzie za pomocą aplikacji biegowej będzie można połączyć się ze wszystkimi uczestnikami WOŚP i wspólnie podjąć wyzwanie 5km biegu „Policz się z cukrzycą”.Start biegu planowany jest na 10 stycznia 2021 roku około godziny 12.00.

Zachęcamy do wzięcia udziału i przesyłanie zgłoszeń na adres fundacji z informacjami:
- imię i nazwisko uczestnika biegu
- rozmiar koszulki: S,M,L (niestety nie ma rozmiarówki dziecięcej)
- dane kontaktowe: tel., mail
Pakiety startowe będą do odbioru w Fundacji – o terminie odbioru poinformujemy mailowo. Ilość pakietów startowych ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia przyjmujemy mailowo od 24.11. do 30.11.2020.
Przypominamy, że bezpłatny pakiet jest dla uczestnika biegu z C1 + osoby towarzyszącej.

A tak było podczas tegorocznego biegu: