Kolejne zgrupowanie Słodkiej Polski

W niedzielę 29 listopada Słodka POLSKA U13 zagrała mecze kontrolne, będące przygotowaniem do styczniowego turnieju Sleza CUP. Przeciwnikami naszych zawodników byli młodzi piłkarze zespołów z wielkopolskiej ligi wojewódzkiej – KS Canarinhos Skórzewo i UKS Orlik Poznań. Czwarty team – TMS Suchary Suchy Las , to aktualny wicelider wielkopolskiej I ligi. Słodka POLSKA wygrała wszystkie swoje spotkania – pokonując kolejno Canarinhos 11:1, Orlika 3:0 oraz Suchary 14:1. Teraz naszych zawodników czeka wyjazd do Wrocławia, gdzie rywalizować będą między innymi z rówieśnikami z Juventus Turyn czy PSG - Paris Saint-Germain. Warto podkreślić, że ostatnie mecze były także debiutem w słodkiej kadrze dla Olka i Krystiana. Obaj świetnie wprowadzili się do drużyny i mamy nadzieję, że będą jej wzmocnieniem.