Fundacyjny Mikołaj ruszył w drogę!

W tym roku nasz fundacyjny Mikołaj nie narzekał na brak pracy! workiem pełnym prezentów ruszył w Polskę i odwiedził małych pacjentów na oddziałach diabetologicznych.

Swoją wędrówkę rozpoczął od Kliniki Diabetologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Następnie udał się na północ, gdzie odwiedził małych pacjentów z oddziału diabetologii Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku i uczniów Szkoły Podstawowej Nr. 90 przy UCK.

Mikołaj odwiedził także Białystok oraz Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Rozdaliśmy prezenty, ale i tak worek Mikołaja wrócił pełny... został wypełniony po brzegi radością, uśmiechami i nawet łzami wzruszenia.... Takie chwile są dla nas najpiękniejszymi prezentami!