Nowa Pani Psycholog na Pokładzie Fundacji!

Z wielką radością witamy w Zespole Fundacji Panią Hannę Bem - psycholog (Uniwersytet Warszawski), psychoterapeutę (Instytut Psychologii Procesu) coacha (International Coaching Community) Mamę 2 córek (11 i 9 lat, z doświadczeniem CT1 i stanu przedcukrzycowego).

Pracuje w poradni psychologicznej Dom Rozwoju. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu, pracuje zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etycznego PSPiPPP i jest pod stałą superwizją.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje psychologiczne:

ONLINE w środy, pierwsze spotkanie 30.03 (sesje o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 10.00) dorosłych i młodzież doświadczających stresu związanego z diagnozą CT1  oraz z codziennym doświadczeniem CT1 (na pierwsze konsultacje młodzieży zapraszam z jednym rodzicem).

STACJONARNIE w soboty w siedzibie Fundacji. Pierwsze terminy 9.04 i 23.04, godz.9.00 – 13.00

Zapraszamy dzieci doświadczające stresu związanego z CT1 na pierwsze konsultacje z przynajmniej jednym rodzicem.

Zgłoszenia mailowo na adres fundacja@fundacja-cukrzyca.pl Koniecznie w tytule Psycholog Hanna, a w treści maila proszę podać: imię, nazwisko, nr telefonu i adres mailowy.

Pani psycholog Monika Godlewska będzie pracować zgodnie ze swoim grafikiem.