Fundacja biegnie z WOŚP

15 stycznia Fundacja wspiera 25 Finał WOŚP !!!
Mamy swoje stoisko w dużym namiocie organizatorów i biegniemy z Jurkiem !!!

KTO BIEGNIE Z NAMI ???
Zgłaszajcie się do Fundacji po pakiety startowe. Zgłoszenia do 9 stycznia do godz. 18.00 pod tel. 602 586 071 lub mail: fundacja.cukrzyca@poczta.onet.pl z podaniem swojego nr. telefonu.

Garść informacji organizacyjncyh dotyczących biegu z Fundacją:

1. Fundacja bierze na siebie organizację pakietów startowych: zarezerwujemy, opłacimy (30,00 PLN) i odbierzemy Wasze pakiety (pakiety rozdamy w Fundacji przed biegiem)

UWAGA:

a) Fundacja POKRYWA KOSZTY pakietów startowych (30,00 PLN) dla DIABETYKÓW

b) pozostali uczestnicy płacą za siebie sami (30,00 PLN - do rozliczenia w Fundacji)

2. Prosimy o wypełnienie i przesłanie skanu na adres: fundacja.cukrzyca@poczta.onet.pl dokumentów z załącznika:

a) formularza zgłoszeniowego

b) oświadczenie

c) upoważnienia do odbioru pakietu

UWAGA:

a) dokumenty proszę przesłać skanem do dnia 9 stycznia do godz. 18.00 (opłacamy pakiety tylko do kompletnych zgłoszeń)

b) oryginały dokumentów proszę przynieść w niedzielę 15 stycznia do Fundacji