"KOPNIJ CUKRZYCĘ" Gniezno 2017

Pod hasłem „Kopnij cukrzycę” rozegrano w Gnieźnie pierwsze Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży z cukrzycą w piłkę nożną. Na turnieju nie mogło zabraknąć także nas i drużyny Waleczni Warszawa.

Podczas dwóch dni zmagań nie zabrakło wielu emocji, była zarówno radość z wygranych, jak i sportowa złość po porażkach.

Ostateczne wyniki Waleczni Warszawa: Waleczni 1 - 7 miejsce, Waleczni 3 - 4, i brawo dla Walecznych 2 - niestety przegrali walkę o finał i ostatecznie zajęli 4 miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za zaangażowanie

Dziękujemy organizatorom gratulujemy sukcesu - perfekcyjnie przygotowania tak dużego przedsięwzięcia! Zwycięzcom i uczestnikom dziękujemy za świetną zabawę i sportowe emocje! Dr Katarzynie Dżygało dziękujemy za koordynację i opiekę nad drużynami Walecznych!

Tydzień przed turniejem zorganizowaliśmy dla uczestników, przygotowujący ich do turnieju. Młodzi reprezentanci przybyli licznie na trening, nawet z odległych od Warszawy rejonów - to się nazywa zapał :) Piłkarzy nie zniechęcił ani wiatr, ani deszcz, ani śnieg :) Trening poprowadzili Paweł Staniszewski i Paweł Tomczyk, czujnym okiem nadzorowała Pani Koordynator dr Katarzyna Dżygało, a praktycznych wskazówek młodym adeptom udzielał zawodnik Zagłębia Lubin - Jarosław Jach, Ambasador Fundacji.