Fit Cake „NO SUGAR, NO PROBLEM”

Miło nam poinformować, że Fundacja nawiązała współpracę z siecią Fit Cake. Firma ta wprowadza rewolucję w cukiernictwie, ponieważ z założenia rezygnuje właśnie z cukru. Od początku, czyli od 2016 roku niezmiennie wierna jest hasłu „NO SUGAR, NO PROBLEM”.

Wiarygodność i doświadczenie Fit CakeFit Cake była pierwszym tego typu konceptem w Polsce. Dziś jest liderem w swojej branży. Po szyldem niecukierni działa blisko 20 lokali w całej Polsce. W Warszawie, niecukiernie można znaleźć w dwóch lokalizacjach: FitCake Ursus: ul. Warszawska 58c/39 tel. 514 015 680, www.facebook.com/FitCakeWarszawaUrsusFitCake Ursynów: AL. KEN, 97 tel. 730 301 053, www.facebook.com/fitcake.warszawa.ursynow

Fit Cake produkuje desery świeże, zbilansowane, tworzone na bieżąco, z krótkim terminem, ale także z krótką etykietą. Znajduje się na niej dokładny opis składu, kaloryczność oraz rozkład makroskładników. Wszystkie składniki są naturalne. Sieć posiada certyfikat producenta żywności bezglutenowej. Desery Fit Cake stanowią alternatywę dla tradycyjnych słodyczy z cukrem, którego Polacy spożywają niebezpiecznie dużo.

Pierwszej polska niecukiernia oferuje szeroki asortyment fit słodyczy, w tym przede wszystkim: ciasta bez cukru, torty bezglutenowe, batony funkcjonalne, nowatorskie
desery w słoiczkach, wegańskie lody czy koktajle warzywno-owocowe.

Marka adresuje swoje fit produkty do ludzi świadomie się odżywiających, sportowców, osób ze schorzeniami takimi jak: cukrzyca, celiakia, otyłość, do alergików. Fit Cake zaopatruje wiele siłowni w dużych miastach, a także placówki dla dzieci na specjalnych dietach (przedszkola i szkoły), stowarzyszenia diabetyków, instytucje rozrywkowe. Przygotowuje zdrowe słodkości na przyjęcia i imprezy okolicznościowe.