Ułatwienia dostępu

Z radością informujemy, że Podlaska Filia Fundacji dla Dzieci i Dorosłych z Cukrzycą zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe z województwa podlaskiego do udziału w II edycji kampanii.

Serdecznie zapraszamy zarówno placówki, które wezmą udział w kampanii po raz pierwszy, jak i te, które uczestniczyły w niej w ubiegłym roku. Czeka na Was nowy, pełen pomysłów program warsztatowy, który pomoże dzieciom utrwalić wiedzę w inspirujący i twórczy sposób. Udział w kampanii jest całkowicie bezpłatny!

Zgłoszenia udziału w kampanii przyjmujemy od 29.10.2025 r. (od godziny 12.00) do 09.11.2025 r. poprzez formularz dostępny pod linkiem: Kliknij i wypełnij

Placówki zakwalifikowane do udziału zostaną poinformowane w dniach 10–14 listopada 2025 r. drogą elektroniczną i telefoniczną.

W zeszłym roku kampania cieszyła się ogromnym zainteresowaniem!

Do programu zgłosiło się 35 placówek oświatowych z całego województwa podlaskiego.

Odwiedziliśmy m.in. Suwałki, Augustów, Hajnówkę, Wasilków, Pogorzałki, Kamionkę Starą, Łupiankę, Poświętne, Supraśl, Choroszcz, Zambrów, Janowo i wiele innych miejsc — wszędzie tam, gdzie nas zaprosiliście.

A może zerkniesz na inne artykuły?

Artykuły pokrewne tematycznie

ZMIENIAMY SIĘ

Zmieniamy się dla Was.
Poznaj nasz nowy BRAND

Materiały edukacyjne o cukrzycy, które warto znać

Współczesna edukacja diabetologiczna nie ogranicza się wyłącznie do wizyt lekarskich czy tradycyjnych poradników. Osoby żyjące z cukrzycą oraz ich bliscy mają dziś dostęp do wielu wartościowych źródeł wiedzy – od filmów edukacyjnych i webinarów, przez platformy szkoleniowe, aż po specjalistyczne

KIERUNEK AKTYWNOŚĆ

Miło nam poinformować, iż Fundacja dla Dzieci i Dorosłych z Cukrzycą uzyskała dofinasowanie na realizację projektu współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) KIERUNEK AKTYWNOŚĆ 2023 Udzielamy BEZPŁATNEGO WSPARCIA w obszarach: PSYCHOLOGICZNYM  *  DIETETYCZNYM  *  DIABETOLOGICZNYM  *  NOWYCH TECHNOLOGII

Koniec listy