Ułatwienia dostępu

Zapraszamy na spotkanie pt: Rodzina wobec cukrzycy typu 1 – jak z nią żyć i nie zwariować?

Jeśli chcesz:

porozmawiać z osobami, które doświadczają podobnych problemów, to zapraszamy na warsztaty psychologiczne, pod zbiorczym tytułem:


„Rodzina wobec cukrzycy typu 1 – jak z nią żyć i nie zwariować?”


Zbieramy się żeby porozmawiać, lepiej zrozumieć swój punkt widzenia, a także spróbować zrozumieć inny punkt widzenia. Każdy może zgłosić interesujący go temat, następnie głosując wybieramy temat o którym będziemy rozmawiać. Szukamy dwóch najważniejszych punktów widzenia wokół tego tematu i dzielimy się na dwie grupy. Rozmawiamy, a także próbujemy przejść do drugiej grupy, poznając ten drugi punkt widzenia. W ten sposób np.rodzice mogą lepiej zrozumieć swoje dzieci, żony – mężów, a fani ciemnej czekolady – fanów białej czekolady 😉


Spotkanie trwa ok. 60-90 minut, a udział jest bezpłatny.

Miejsce spotkania: Warszawa, ul. Raszyńska 54 (siedziba Fundacji)

Kiedy: Niedziela, 15.03.2026

LINK DO ZAPISÓW !

Spotkania są prowadzone przez psycholog i psychoterapeutkę Hannę Bem. Uczestnicy są proszeni o zgodę na nagranie video do celów superwizyjnych (nagranie jest konsultowane przez prowadzącą z superwizorem-nauczycielem i kasowane od razu po superwizji, nigdzie nie jest publikowane).


Hanna Bem – psycholog i psychoterapeutka pracująca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, także grupami,
rodzinami i parami. Prywatnie mama 2 córek, w tym jednej chorującej na cukrzycę typu 1.

A może zerkniesz na inne artykuły?

Artykuły pokrewne tematycznie

Child shouting through vintage megaphone

Kampania Edukacyjna na Podlasiu

Fundacja Dla Dzieci i Dorosłych z Cukrzycą serdecznie zaprasza przedszkola i szkoły podstawowe z województwa podlaskiego do wzięcia udziału w kampanii edukacyjnej ‘”Miesiąc wiedzy o cukrzycy”.

Psychologist providing psychological support to a man

Konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne

Oto nasza pełna oferta pomocy psychologicznej dla osób z cukrzycą i ich rodzin, zarówno w formie stacjonarnej, jak i online:
– konsultacje stacjonarne z psychologiem – Moniką Godlewską,
– konsultacje online z psychoterapeutą – Moniką Piskor,
– konsultacje stacjonarne i online z psychologiem – Magdaleną Papież
Zapraszamy do zapisów

using smart watch

SYSTEMY CGM A SMARTWATCH

Ostatnimi laty rynek mobilny został zalany przez Smartwatche. Ludzie początkowo podchodzili pod to jako gadżet ułatwiający różne sprawy, a teraz są nie odłączną częścią ich życia. Nawet zdarzały się przypadki w których Smartwatch uratował życie ludzkie. Natomiast Diabetycy znaleźli dla

Koniec listy